درباره ما

تاریخچه

از سال 1375، مجتمع صنعتی MTC با نام تجاری الکترو صنعت چیتگر، با یک آغاز پویا و پیشرو در عرصهٔ تولید تجهیزات جانبی دستگاه‌های تزریق پلاستیک به فعالیت پرداخت. با گذشت زمان و با توسعه در سال 1392، با تغییر نام تجاری به سپهر پلاستیک ترکمن (مجتمع صنعتی mtc) با توسعه زیرساخت‌ها و بهینه‌سازی محصولات خود، به یکی از برجسته‌ترین شرکت‌ها در صنعت تزریق پلاستیک تبدیل شدیم.

همکاری با بزرگترین شرکت‌ها و مجموعه‌های کشور نیز نشان از اعتبار و قدرت اجتماعی ما دارد. این همکاری‌ها نه تنها نشان‌دهندهٔ توانمندی‌های ما در تولید و ارائه محصولات با کیفیت است بلکه نشان‌دهندهٔ اعتباری است که در صنعت به دست آورده‌ایم.

تاریخچه ام تی سی

خط مشی

ما، به عنوان یک سازمان، به کیفیت و رضایت مشتریانمان از محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهیم، متعهدیم. در راستای این هدف، خط مشی سازمان ما عبارت است از:

  • تضمین کیفیت محصولات به صورتی که در بالاترین سطح قرار داشته باشند و با محصولات مشابه خارجی رقابت پذیر باشند.

  • تامین رضایت مشتریان از محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهیم، با ارائه خدمات پس از فروش معتبر و حفظ مشتری مداری در همه جوانب کاری.

  • تامین نیاز صنعت پلاستیک در خصوص تجهیزات جانبی صنعت پلاستیک.

  • تامین نیازهای خاص مشتریان به صورت دقیق و طبق سفارش، با رعایت استانداردهای مربوطه.

  • ارائه گارانتی معتبر برای محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهیم.

ما به عنوان یک سازمان، به دنبال پیشرفت و بهبود مداوم هستیم و همیشه در تلاشیم تا نیازهای مشتریان را به بهترین شکل ممکن برآورده کنیم.

ارزش های ام تی سی

شرکت mtc، با تمرکز بر کیفیت، نوآوری، عملکرد، تعهد و همکاری، به بهترین شکل ماشین‌آلات صنعتی را طراحی و ساختاردهی می‌کند.

به مشتریان خود اطمینان می‌دهیم که محصولاتی با کیفیت بالا و خدماتی با کیفیت ارائه خواهیم داد. هدف ما، ارائه خدمات با کیفیت بالا، رضایت مشتریان و بهبود همیشگی است.

ارزش های ام تی سی
مهندسی و ساخت در ام تی سی

مهندسی و ساخت

ما، به عنوان یک شرکت مهندسی و ساخت ماشین آلات صنعتی، با افتخار اعلام می‌کنیم که توانسته‌ایم با چندین سال تجربه در این حوزه، به یکی از برترین تولیدکنندگان ماشین آلات حرفه‌ای در کشور تبدیل شویم.

تلاش ما برای ارائه محصولاتی با کیفیت بالا، طراحی منحصر به فرد، و عملکرد بهینه، همواره بر اساس استانداردهای بین المللی در این صنعت بوده است. هدف ما در ساخت ماشین آلات حرفه‌ای، ارائه راهکارهایی با کیفیت برای نیازهای صنعتی در داخل و خارج از کشور است.

تیم ما از مهندسان با تجربه و متخصص، به همراه کارشناسان فنی با توانایی‌های بالا در تحلیل و برنامه‌ریزی، همواره در تلاش است تا با استفاده از فناوری‌های جدید، به بهترین شکل ماشین‌آلات حرفه‌ای را طراحی و ساختاردهی کند.

با ارائه ماشین آلات حرفه‌ای با کیفیت، ما به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت، می‌توانیم به صنایع مختلفی از جمله صنایع خودروسازی، صنایع معدنی، صنایع نفت و گاز و … خدمات ارائه دهیم و نقش بسزایی در پیشرفت صنعتی کشورمان ایفا کنیم.

نصب و راه اندازی

ما در mtc، نصب و راه اندازی صحیح ماشین آلات در محل مشتریان خود را بسیار مهم می‌دانیم. به همین دلیل، تیم متخصص ما در زمینه نصب و راه اندازی ماشین آلات، با ارائه خدماتی با کیفیت بالا، همواره در تلاش است تا نیازهای مشتریان را به بهترین شکل ممکن برآورده کند.

تیم متخصص نصب و راه اندازی ماشین آلات ما متشکل از افرادی با تجربه و متخصص می‌باشد، که با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، به بهترین شکل ماشین آلات حرفه‌ای را در محل مشتریان نصب و راه اندازی می‌کنند. این تیم با داشتن دانش و تجربه کافی، همواره در تلاش است تا با استفاده از بهترین روش‌ها، بهترین نتیجه را در نصب و راه اندازی ماشین آلات برای مشتریان به دست آورد.

ما به همراه نصب و راه اندازی ماشین آلات، به مشتریان خود خدمات پس از فروشی با کیفیت ارائه می‌دهیم. تیم پشتیبانی ما با داشتن تجربه و دانش کافی، همواره در تلاش است تا با رفع هرگونه مشکلی که در ماشین آلات به وجود می‌آید، به بهترین شکل مشتریان خود را پشتیبانی کند. با ارائه خدمات پس از فروشی با کیفیت، ما اطمینان می‌دهیم که ماشین آلات حرفه‌ای ما، به طور پایدار و با عملکرد بهینه، برای مشتریان خود کار خواهند کرد.

نصب و راه اندازی در ام تی سی
خدمات پس از فروش ام تی سی

خدمات پس از فروش

ما، در mtc، به ارائه خدماتی با کیفیت بالا و رضایت مشتریان خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم. به همین دلیل، به صورت مستمر در تلاش هستیم تا با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و خدمات پس از فروشی مناسب، اطمینان مشتریان را از محصولات و خدمات خود به دست آوریم.

تمامی محصولاتی که از شرکت ما خریداری می‌شوند، دارای گارانتی کارکرد معتبر و مدت زمان آن تا یک سال پس از تحویل محصول است. این گارانتی شامل تعمیرات و تعویض قطعاتی است که در دوره گارانتی دچار خرابی می‌شوند. با ارائه گارانتی کارکرد محصولات، ما به مشتریان خود اطمینان می‌دهیم که ماشین آلات حرفه‌ای ما با عملکرد بهینه و مطابق با استانداردهای مربوطه برای آن‌ها خدمت می‌کند.

در شرکت ما، خدمات پس از فروشی با کیفیت متناسب با نیازهای مشتریان، ارائه می‌شود. تیم پشتیبانی ما با داشتن تجربه کافی و با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته، همواره در تلاش است تا با رفع هرگونه مشکلی که در ماشین آلات به وجود می‌آید، به بهترین شکل مشتریان خود را پشتیبانی کند. با ارائه خدمات پس از فروشی با کیفیت، ما به مشتریان خود اطمینان می‌دهیم که ماشین آلات حرفه‌ای ما به طور پایدار و با عملکرد بهینه، برای آن‌ها خدمت خواهند کرد.

برای مشاوره و یا خرید محصولات با مشاوران ما در ارتباط باشید